מתכונים טבעוניים לחג שבועות

לא אכנס עכשיו לשורשים ההיסטוריים חברתיים כלכליים של מנהג ארוחות החג החלביות לעייפה של עם ישראל היושב בארצו, לא אכנס. רקאומרת ש.... יש כל כך הרבה מתכונים מעולים לארוחת חג ללא קשר לעטינים, עבדות של חליבות, עגלים אומללים ותוצר שנוי במחלוקת בריאותית ומוסרית.

אני רוצה לתת לכם רשימה מסודרת של מתכוני מאפים טבעוניים לחג שבועות, מתכונים שקל להכין כייף לארח עמם וטעים ובריא לאכול. המתכונים מתוך הספר שלי "בישול טבעוני ישראלי" יחד עם כ 200 מתכונים נוספים (ופרק גבינות וממרחים רלוונטי ושימושי)- זו יכולה להיות מתנת חג נהדרת למארחים!

ביום שישי 11/05 תתקיים סדנת גבינות טבעוניות ומאפים לשבועות ניתן להירשם בטלפון 0528-924766

סדנת חג השבועות שלי חוגגת עשור! לא יאומן איך הזמן רץ כשנהנים מבריאות ואוכל טעים הרי כבר עברו 11 שנים מאז הגמילה הגדולה מהחלב .

קיש כרישה את הקיש אפשר להכין גם עם פטריות מוקפצות עם עשבי תיבול (2 סלסילות) או ברוקולי מאודה או כל ירק אהוב שעבר ריכוך מקדים (אידוי, צלייה, הקפצה)

פשטידת הכרובית לכרובית ניתן להוסיף אפונה או קוביות גזרים צבעוניים (שעברו הקפצה או אידוי) שניתן לרכוש היום בכל מקום.

כרובית מוקרמת בבשמל קשיו ופסטה עם שמנת סויה ופטריות זה טעים כמו שזה נשמע, בדיוק המנות שרוצים לראות בעיניים על שולחן החג!

לזניית ירקות קרמית ומפנקת כי חג זו הזדמנות מעולה לחגוג עם פחמימות נהדרות שכאלה.


והמתכון שיהיה בספר הבא:

פשטידתירס שמכינים בכלים אישיים מסיליקון יכולים לשמח מאוד ילדים וגם אי אלו מבוגרים....

שאו ברכה חג שמח מאכלי שבועות טעימים וטבעוניים לכולם! הצטרפו לסדנאות שלי בכפר סבא לחוייה לימודית טעימה ומעשירה ואם הסתבכתם בבישולים בקבוצת הפייסבוק שלי אשמח לסייע לכולם : גלי-גלי לי...כל התשובות לבישול טבעוני בריא

Featured Posts
Posts are coming soon
Stay tuned...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square